Ikara svētki un NBS dienas Priekulē

Jau trešo gadu pēc kārtas Priekule svin Ikara svētkus. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šoreiz svētku programmu kuplinās arī NBS ar savu svētku programmu. Tāpēc visi Priekulnieki, gan lieli, gan mazi, kā arī tuvi un tāli ciemiņi tiek aicināti pilsētas vēsturiskajā centrā pie baronu Korfu pils, Zviedru vārtiem, luterāņu baznīcas, un Priekules lidlaukā. Gan uz zemes, gan gaisā Jūs gaida dažāda veida aktivitātes un plaša svētku programma.

Sīkāka informācija

Dziesma manai pilsētai

1. aprīlī Priekules kultūras namā notika tradicionālais koncerts “Dziesma manai pilsētai”. Koncerts norisinājās divās daļās. Šogad dziedātāju skanējumu vērtēja žūrija – jauniešu ansamblis “Only You”. Pirmajā koncerta daļā uzstājās pirmsskolas bērni un sākumsskolas skolēni ar 22 priekšnesumiem. Šajā koncerta daļā uzvarēja pirmsskolas “Dzirnaviņas” audzēknis Bruno Taučus ar dziesmiņu “Cepure” un sākumskolas skolniece Paula Bartaševica ar dziesmu “Paldies, mīļie!”. Koncerta vadītāju specbalvas ieguva Anna Šiline un Elvis Edgars Saulītis. Otrā koncerta daļā savu prasmi rādīja 5.-9. klašu bērni un vidusskolēni. Dalībnieki dziedāja gan pazīstamas latviešu dziesmas, gan populāras kompozīcijas svešā mēlē, gan pašsacerētu dziesmu. Otrās daļas koncerts norisinājās divās kārtas. Žūrija noteica piecus finālistus, kuri iekļuva otrajā kārtā un tie bija Līga Strēle, Arnis Kvietkauskis un Sabīne Prenclava, Olga Starpina, Monta Leja un Easy I, un jaunietis no Vaiņodes Juris Jope. Tālākais darbs bija skatītājiem, kuri ar skaļiem aplausiem noteica koncerta uzvarētājus un tie bija Arnis Kvietkauskis un Sabīne Prenclava ar dziesmu Ozols un Daylight “Savādāk”. Koncertu vadītāju specbalvu ieguva Aivis Milus un Gints Šķieris ar pašsacerētu dziesmu “Dēļ visa tā”.Priekules vidusskolas daudzfunkcionalās sporta zāles makets

Daudzfunkcionālā sporta halle atradīsies aiz vidusskolas darbmācības ēkas, blakus stadionam. Pašlaik tiek gatavots halles tehniskais projekts, tās būvniecība varētu tikt uzsākta 2007. gada pavasarī.Saistošie noteikumi „Priekules pilsētas kapsētu izveidošanas un uzturēšanas noteikumi”

Dizains Filips Baumanis

Copyright © Priekules Pilsētas Dome 2005
Citēšanas vai pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta